ما یعنی گروه حاضر در شرکت پویش فناوران ماهان کاملا مشتاق هستیم تا با افراد جدید همکاری خوب و صادقانه‌ای را آغاز کنیم.

اگر از جمله افرادی هستید که به ما و کار ما در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات علاقه پیدا کردید ما کاملا از حضور شما و همکاری با شما استقبال می‌کنیم.
اما برای همکاری با کارشناسان این حوزه باید عاشق باشید . عاشق تکنولوژی و نو‌آوری، عاشق این باشیدکه مشتریانی که ما را انتخاب کرده اند را بتوانید با عشق خدمت رسانی کنید.

برای آنکه بتوانید جزئی از خانواده ما بشوید به غیر از عشق و علاقه به تجربه و تخصص هم نیاز دارید. ما در شرکت پویش فناوران ماهان همواره تلاش کردیم تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز با در نظر گرفتن زیرساخت‌های موجود در کشور، برخی از نیازهای سخت افزاری و نرم‌ افزاری شرکتها و سازمان ها را پوشش دهیم.

البته ناگفته نماند که اینکار بدون کمک متخصصان بومی و فارغ التحصیلان و نخبگان ایرانی هیچوقت میسر نخواهد بود . به همین دلیل سعی کردیم که با ایجاد زمینه کاری برای این افراد مستعد، کسب و کارمان را گسترش دهیم.

ما با اختیار داشتن همکارانی پرتلاش و مشارکت در بهره برداری از خط تولید در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری و وجود افراد خبره و حرفه‌ای در تیم‌مان دوست داریم که تجربه‌ چندین ساله خود را در زمینه نصب و راه اندازی انواع سامانه‌های مدیریتی و اجرایی را در اختیار افراد مستعد و فعال در این زمینه بگذاریم.
به امید دیدار و همکاری دوستانه